Stengods, diam. 29 cm, smärre ytslitage samt ytrepor
1 300 SEK | 2020-02-23 09:00 |
1 200 SEK | 2020-02-17 22:02 |
350 SEK | 2020-02-14 20:46 |
250 SEK | 2020-02-13 21:40 |
100 SEK | 2020-02-07 21:22 |
100 SEK | Startpris |