Stengods, signerad samt daterad 1960, höjd 19 cm, inga anmärkningar
400 SEK | 2020-02-24 19:24 |
350 SEK | 2020-02-24 19:24 |
300 SEK | 2020-02-24 19:23 |
250 SEK | 2020-02-24 18:40 |
150 SEK | 2020-02-23 19:32 |
100 SEK | Startpris |