Ett par, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2020-02-24 19:27 |
1 500 SEK | 2020-02-24 19:27 |
1 300 SEK | 2020-02-24 19:26 |
1 000 SEK | 2020-02-24 18:49 |
450 SEK | 2020-02-22 18:59 |
100 SEK | Startpris |