1970-tal, kräver tillstånd om uppställd i allmänna utrymmen, bruksslitage, nycklar finns, ej funktionstestad
3 500 SEK | 2020-02-24 10:38 |
3 400 SEK | 2020-02-24 19:20 |
3 200 SEK | 2020-02-23 18:33 |
2 000 SEK | 2020-02-22 18:34 |
1 700 SEK | 2020-02-15 23:33 |
1 500 SEK | 2020-02-16 13:32 |
1 000 SEK | 2020-02-09 11:54 |
850 SEK | 2020-02-13 20:52 |
250 SEK | 2020-02-13 16:37 |
175 SEK | 2020-02-11 19:22 |
125 SEK | 2020-02-09 20:24 |
100 SEK | Startpris |