"Zorn - tecknaren, målaren, etsaren, skulptören"
Numrerad 1380/2000, obetydligt slitage
500 SEK | 2020-02-16 17:47 |
500 SEK | 2020-02-17 23:54 |
300 SEK | 2020-02-09 17:02 |
300 SEK | 2020-02-12 19:31 |
100 SEK | Startpris |