Mahogny, 1900-talets början, 85 x 44/88, höjd 75 cm, bruksslitage, saknar gångjärn, inristning i ena hörnet ( se bild).
200 SEK | 2020-02-24 19:33 |
175 SEK | 2020-02-24 19:33 |
100 SEK | Startpris |