Omkring sekelskifte 18/1900-tal. höjd inkl. brännrör 54 cm, kupa med nagg
500 SEK | 2020-02-24 18:47 |
450 SEK | 2020-02-24 19:20 |
350 SEK | 2020-02-21 19:34 |
175 SEK | 2020-02-20 22:32 |
100 SEK | 2020-02-20 17:49 |
100 SEK | Startpris |