"Malin" samt "Sigrid" (med mindre nagg), smärre bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter, höjd 15-18 cm.
750 SEK | 2020-03-02 19:04 |
700 SEK | 2020-03-02 19:04 |
500 SEK | 2020-02-29 19:00 |
100 SEK | Startpris |