Med gammalslipad diamant på 0,84 karat, enligt gravyr, smärre bruksslitage, mindre skador på sten, strl 17,5/54, vikt 3,0 gram
6 400 SEK | 2020-03-02 19:01 |
6 200 SEK | 2020-03-02 19:01 |
5 000 SEK | 2020-03-02 19:00 |
4 400 SEK | 2020-03-02 19:00 |
4 200 SEK | 2020-03-02 18:41 |
4 100 SEK | 2020-03-02 18:42 |
3 300 SEK | 2020-02-28 10:27 |
2 200 SEK | 2020-02-27 21:50 |
1 700 SEK | 2020-02-24 22:27 |
1 600 SEK | 2020-02-25 17:46 |
1 300 SEK | 2020-02-23 19:39 |
1 100 SEK | 2020-02-23 09:57 |
450 SEK | 2020-02-21 17:40 |
350 SEK | 2020-02-19 21:34 |
100 SEK | 2020-02-19 13:15 |
100 SEK | Startpris |