Bordslampa, samt fat Marian Zawadsky, totalt 6 delar. Smärre bruksslitage, men fat med mindre nagg. Höjd 6 - 38 (lampfäste) cm.
400 SEK | 2020-02-29 08:28 |
350 SEK | 2020-02-19 12:42 |
300 SEK | 2020-02-19 11:08 |
100 SEK | Startpris |