Vitt glas, samt mässing, smärre bruksslitage, men mindre nagg i överkant på kupa. Höjd exkl kedja 38 cm.
250 SEK | 2020-03-02 19:09 |
200 SEK | 2020-03-02 19:09 |
175 SEK | 2020-03-02 19:09 |
125 SEK | 2020-02-25 16:30 |
100 SEK | 2020-02-25 15:40 |
100 SEK | Startpris |