1800-tal, furu, 2-delat, bruksslitage, nyckel finns, 106 x 50 cm, höjd 190 cm
1 900 SEK | 2020-03-02 19:02 |
1 800 SEK | 2020-03-02 19:02 |
550 SEK | 2020-03-02 18:50 |
350 SEK | 2020-03-01 00:10 |
125 SEK | 2020-02-20 22:46 |
100 SEK | Startpris |