Uppläggningsfat, 4 st mattallrikar varav 2 med mindre nagg, samt såssnipa, smärre bruksslitage, snipa med glasyrkrackeleringar
450 SEK | 2020-03-02 19:09 |
400 SEK | 2020-03-02 18:39 |
250 SEK | 2020-03-02 19:09 |
175 SEK | 2020-02-25 08:13 |
100 SEK | 2020-02-19 20:12 |
100 SEK | Startpris |