Gustavsberg 1924, dekor av blommor, höjd 14,5 cm, signerad, smärre bruksslitage
650 SEK | 2020-03-02 19:13 |
600 SEK | 2020-03-02 19:13 |
450 SEK | 2020-03-02 19:12 |
350 SEK | 2020-03-02 18:55 |
300 SEK | 2020-03-01 02:10 |
300 SEK | 2020-03-02 18:15 |
175 SEK | 2020-02-18 12:29 |
100 SEK | Startpris |