Furu, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, 125 x 60 cm, höjd 83 cm
300 SEK | 2020-03-02 19:03 |
250 SEK | 2020-03-02 14:36 |
200 SEK | 2020-02-20 07:23 |
175 SEK | 2020-03-01 22:52 |
100 SEK | Startpris |