Ljungmans verkstäder, 1900-talets mitt, senare renoverad samt lackerad, inredd som hylla, smärre bruksslitage, rost i sockel, ett glas med spricka, lösa gummilister till dörrar, 45 x 45, höjd ca 220 cm, vagn ingår ej.
9 000 SEK | 2020-03-09 18:24 |
8 800 SEK | 2020-03-09 17:20 |
4 000 SEK | 2020-02-28 21:08 |
3 500 SEK | 2020-02-29 19:33 |
2 000 SEK | 2020-02-27 20:12 |
175 SEK | 2020-02-27 18:01 |
125 SEK | 2020-02-24 20:00 |
100 SEK | Startpris |