Gulddouble samt stål, läderband, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, mindre repa på glas, diam. 34 mm, går vid inskrivningstillfället
4 400 SEK | 2020-03-09 18:32 |
4 300 SEK | 2020-03-09 19:02 |
3 100 SEK | 2020-03-09 11:41 |
2 500 SEK | 2020-03-03 10:33 |
2 100 SEK | 2020-02-25 11:31 |
1 900 SEK | 2020-02-20 12:44 |
1 500 SEK | 2020-02-24 21:29 |
600 SEK | 2020-02-23 15:36 |
100 SEK | Startpris |