Kosta Boda, signerad, samt numrerad, smärre bruksslitage. Höjd 21 cm, diam 27 cm.
950 SEK | 2020-03-09 19:03 |
900 SEK | 2020-03-09 19:03 |
600 SEK | 2020-03-08 13:30 |
450 SEK | 2020-03-08 07:37 |
350 SEK | 2020-03-01 17:52 |
350 SEK | 2020-03-02 20:23 |
100 SEK | Startpris |