1900-talets andra hälft, 4 elektriska ljuspunkter, samt hållare för 5 levande ljus. Diam 50 cm, höjd exkl kedja ca 50 cm. Smärre bruksslitage, (en ljusarm ngt lös i fäste) smuts. Ej funktionstestad.
850 SEK | 2020-03-09 13:45 |
800 SEK | 2020-03-09 19:04 |
700 SEK | 2020-03-09 19:04 |
600 SEK | 2020-03-09 19:04 |
400 SEK | 2020-02-23 21:37 |
400 SEK | 2020-02-25 20:10 |
100 SEK | Startpris |