Stomme i betsad bok, lösa dynor med skinnklädsel (skador på skinn). Stomme med smärre bruksslitage, men klädsel med slitage/skador.
3 100 SEK | 2020-03-09 19:04 |
2 900 SEK | 2020-02-22 11:33 |
100 SEK | Startpris |