1900-talets andra hälft, metall, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, 68 x 52, höjd 153 cm
8 000 SEK | 2020-03-09 19:00 |
7 800 SEK | 2020-03-09 14:07 |
7 200 SEK | 2020-03-09 19:00 |
6 000 SEK | 2020-03-06 15:14 |
5 000 SEK | 2020-03-08 21:26 |
4 200 SEK | 2020-03-04 15:57 |
4 000 SEK | 2020-02-28 21:08 |
3 100 SEK | 2020-02-29 19:32 |
2 500 SEK | 2020-02-24 16:09 |
1 400 SEK | 2020-02-27 09:27 |
1 000 SEK | 2020-02-24 15:14 |
450 SEK | 2020-02-23 18:14 |
100 SEK | Startpris |