1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, saknar takkontakt, höjd exkl. kedja ca 60 cm
1 600 SEK | 2020-03-09 19:08 |
1 500 SEK | 2020-03-09 19:08 |
400 SEK | 2020-03-09 19:06 |
300 SEK | 2020-03-09 18:49 |
200 SEK | 2020-03-06 16:57 |
100 SEK | Startpris |