Gjutmassa/plast, 1900-tal, smärre bruksslitage, smuts, höjd 135 cm
5 200 SEK | 2020-03-04 15:54 |
5 000 SEK | 2020-03-09 19:00 |
4 000 SEK | 2020-03-05 19:57 |
1 700 SEK | 2020-02-27 20:09 |
1 600 SEK | 2020-02-27 18:58 |
1 200 SEK | 2020-02-25 18:01 |
550 SEK | 2020-02-24 12:13 |
100 SEK | Startpris |