USA 1900-talets början, vitmetall, smärre bruksslitage, diam. 58 mm, går vid inskrivningstillfället
450 SEK | 2020-03-09 19:10 |
400 SEK | 2020-03-09 19:10 |
350 SEK | 2020-03-02 16:13 |
250 SEK | 2020-03-07 04:52 |
100 SEK | Startpris |