Gjutmassa, 1900-tal, smärre bruksslitage, smuts, höjd 145 cm
5 600 SEK | 2020-03-04 15:55 |
5 400 SEK | 2020-03-05 17:39 |
1 000 SEK | 2020-02-29 19:10 |
900 SEK | 2020-02-27 19:00 |
800 SEK | 2020-02-27 18:02 |
600 SEK | 2020-02-24 17:46 |
550 SEK | 2020-02-24 12:15 |
100 SEK | Startpris |