Dubbelvävd, signerad, smärre bruksslitage, 198 x 135 cm
2 100 SEK | 2020-03-09 19:01 |
2 000 SEK | 2020-03-09 18:10 |
1 900 SEK | 2020-03-07 22:38 |
950 SEK | 2020-03-05 20:42 |
900 SEK | 2020-03-03 05:54 |
850 SEK | 2020-02-29 14:07 |
850 SEK | 2020-03-01 11:45 |
500 SEK | 2020-02-25 07:05 |
400 SEK | 2020-02-24 11:40 |
100 SEK | Startpris |