Omkring sekelskifte 17/1800-tal, silver, diam. 60 mm, bruksslitage, går vid inskrivningstillfället
1 500 SEK | 2020-03-16 02:21 |
700 SEK | 2020-03-13 17:33 |
650 SEK | 2020-03-13 17:32 |
450 SEK | 2020-03-11 10:24 |
125 SEK | 2020-03-10 19:20 |
100 SEK | 2020-03-07 14:55 |
100 SEK | Startpris |