Ett par, 1900-talets första hälft, mahogny med intarsiadekor. Bruksslitage.
500 SEK | 2020-03-16 18:18 |
450 SEK | 2020-03-16 19:04 |
350 SEK | 2020-03-16 19:04 |
250 SEK | 2020-03-13 21:50 |
200 SEK | 2020-03-13 19:54 |
100 SEK | Startpris |