Ett par, England 1900-talets slut, smärre bruksslitage, höjd 26 cm exkl. upphängning
650 SEK | 2020-03-16 18:55 |
600 SEK | 2020-03-15 08:01 |
550 SEK | 2020-03-14 10:19 |
500 SEK | 2020-03-10 23:54 |
450 SEK | 2020-03-10 08:36 |
350 SEK | 2020-03-08 20:28 |
150 SEK | 2020-03-06 17:16 |
100 SEK | Startpris |