1800-talets andra hälft, mahogny, dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, 90 x 32, höjd 150 cm
1 400 SEK | 2020-03-16 19:07 |
1 300 SEK | 2020-03-16 19:07 |
1 200 SEK | 2020-03-16 19:07 |
900 SEK | 2020-03-10 16:05 |
850 SEK | 2020-03-09 22:14 |
800 SEK | 2020-03-09 08:12 |
750 SEK | 2020-03-08 20:56 |
350 SEK | 2020-03-04 21:44 |
100 SEK | 2020-03-02 23:30 |
100 SEK | Startpris |