Guzzini, Italien 1970-tal, 2 st, en med skador på plast, höjd 30 cm
1 000 SEK | 2020-03-15 20:43 |
950 SEK | 2020-03-16 18:49 |
450 SEK | 2020-03-16 12:20 |
300 SEK | 2020-03-15 21:11 |
100 SEK | Startpris |