Ek, 1800-talets slut, överdel med vitrinskåp. Bruksslitage, 100 x 45, höjd 195 cm.
1 500 SEK | 2020-03-16 19:09 |
1 400 SEK | 2020-03-16 19:08 |
1 100 SEK | 2020-03-16 19:08 |
800 SEK | 2020-03-14 16:33 |
400 SEK | 2020-03-09 22:14 |
300 SEK | 2020-03-04 12:29 |
100 SEK | 2020-03-02 23:30 |
100 SEK | Startpris |