Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny med detaljer i förgylld metall, 43 x 43 cm, höjd 43 cm
2 700 SEK | 2020-03-16 18:47 |
2 600 SEK | 2020-03-16 19:10 |
2 200 SEK | 2020-03-16 18:17 |
2 000 SEK | 2020-03-15 21:48 |
125 SEK | 2020-03-02 23:30 |
100 SEK | Startpris |