Ett par, 1900-tal, mahogny med detaljer i guldfärgad metall, smärre bruksslitage, lösa kantband
6 000 SEK | 2020-03-16 19:12 |
5 800 SEK | 2020-03-16 19:12 |
5 200 SEK | 2020-03-14 16:13 |
5 000 SEK | 2020-03-15 21:49 |
950 SEK | 2020-03-03 23:17 |
550 SEK | 2020-03-02 16:31 |
125 SEK | 2020-03-02 23:31 |
100 SEK | Startpris |