1700-talets slut, silver, diam. 45 mm, bruksslitage, går vid inskrivningstillfället
850 SEK | 2020-03-11 18:56 |
850 SEK | 2020-03-16 19:13 |
800 SEK | 2020-03-11 10:25 |
650 SEK | 2020-03-10 23:14 |
125 SEK | 2020-03-10 19:23 |
100 SEK | Startpris |