Ljusstakar, samt väggplåtar, 18-1900-tal, bruksslitage, högsta höjd 34 cm
750 SEK | 2020-03-16 19:13 |
700 SEK | 2020-03-16 19:13 |
500 SEK | 2020-03-16 18:42 |
300 SEK | 2020-03-15 19:43 |
150 SEK | 2020-03-16 18:18 |
100 SEK | 2020-03-12 08:28 |
100 SEK | Startpris |