Omkring sekelskifte 18/1900-tal. Höjd inkl kupa (med nagg i nederkant) 75 cm, smärre bruksslitage, smuts.
2 800 SEK | 2020-04-14 19:01 |
2 700 SEK | 2020-04-14 19:01 |
1 800 SEK | 2020-04-14 19:00 |
1 600 SEK | 2020-04-14 18:59 |
1 000 SEK | 2020-03-19 15:14 |
350 SEK | 2020-03-18 09:47 |
100 SEK | Startpris |