Ett par, troligen Frankrike, 1900-talets första hälft, metall, trä, samt pastillage, smärre bruksslitage, avklippta elkablar, höjd 60 cm
1 000 SEK | 2020-04-14 19:07 |
950 SEK | 2020-04-14 19:06 |
800 SEK | 2020-04-14 17:28 |
400 SEK | 2020-04-14 19:06 |
300 SEK | 2020-04-12 14:55 |
300 SEK | 2020-04-13 22:42 |
150 SEK | 2020-03-30 19:05 |
100 SEK | 2020-03-09 11:35 |
100 SEK | Startpris |