Europa 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, ngt anlöpt spegelglas, 115 x 68 cm
3 100 SEK | 2020-04-14 19:08 |
3 000 SEK | 2020-04-14 19:07 |
1 500 SEK | 2020-03-19 21:40 |
1 200 SEK | 2020-04-14 18:41 |
900 SEK | 2020-03-22 16:12 |
750 SEK | 2020-03-11 09:49 |
650 SEK | 2020-03-09 21:41 |
250 SEK | 2020-03-09 20:52 |
100 SEK | 2020-03-08 20:20 |
100 SEK | Startpris |