2 st, omkring sekeslkifte 18/1900-tal, II:a sortering, bruksslitage, längd 18-55 cm
200 SEK | 2020-04-14 19:11 |
175 SEK | 2020-04-14 19:11 |
125 SEK | 2020-04-14 17:34 |
100 SEK | Startpris |