Valnöt, bord med 6 stolar, bruksslitage, 2 stolar med lagning. Bord med 3 iläggsskivor á 55 cm, diam 115 cm, höjd 75 cm.
11 400 SEK | 2020-04-20 18:11 |
3 100 SEK | 2020-04-15 18:21 |
2 900 SEK | 2020-04-17 07:53 |
1 600 SEK | 2020-04-11 19:34 |
1 200 SEK | 2020-04-08 09:12 |
100 SEK | Startpris |