1900-talets mitt. Teak med ben i mahogny, 2 utdragslådor, samt dörrpar med bakomliggande förvaring. Smärre bruksslitage, men skiva med fläckar. 155 x 43 cm, höjd 85 cm.
1 500 SEK | 2020-04-17 13:15 |
1 400 SEK | 2020-04-17 11:19 |
850 SEK | 2020-04-15 11:44 |
500 SEK | 2020-04-13 17:15 |
450 SEK | 2020-04-09 09:29 |
100 SEK | Startpris |