Signerad, daterad, -74, samt numrerad (142/260). Bildmått 47 x 40 cm.
400 SEK | 2020-04-20 19:05 |
350 SEK | 2020-04-20 19:04 |
175 SEK | 2020-03-19 13:22 |
100 SEK | 2020-03-18 16:04 |
100 SEK | Startpris |