4 delar Bertil Vallien, samt en Bengt Edenfalk. Samtliga signerade, smärre bruksslitage, höjd 7 - 21 cm.
400 SEK | 2020-04-20 19:06 |
350 SEK | 2020-04-20 19:06 |
300 SEK | 2020-04-20 10:40 |
200 SEK | 2020-04-20 19:05 |
100 SEK | 2020-04-10 14:24 |
100 SEK | Startpris |