Tyskland omkring sekelskifte 18/1900-tal, nysilver, smärre bruksslitage, flaskor med ngt vit beläggning, höjd 39 cm
650 SEK | 2020-04-20 19:09 |
600 SEK | 2020-04-20 19:08 |
400 SEK | 2020-04-20 19:07 |
350 SEK | 2020-04-20 18:27 |
300 SEK | 2020-04-20 06:43 |
125 SEK | 2020-04-18 22:09 |
100 SEK | Startpris |