6 st, 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 13-31 cm
550 SEK | 2020-04-20 19:11 |
500 SEK | 2020-04-20 06:21 |
350 SEK | 2020-04-17 12:21 |
300 SEK | 2020-03-26 16:56 |
125 SEK | 2020-03-28 12:56 |
100 SEK | Startpris |