Signerad Johan Åkerblad (mästare 1758-1799) samt CEV. Stockholms Hallstämpel 1780-90-tal. Bruksslitage. 143 x 64 cm
6 000 SEK | 2020-04-27 19:00 |
5 800 SEK | 2020-04-27 19:00 |
5 400 SEK | 2020-04-27 19:00 |
5 000 SEK | 2020-04-27 18:15 |
4 800 SEK | 2020-04-27 18:33 |
3 600 SEK | 2020-04-22 13:29 |
2 200 SEK | 2020-04-18 22:19 |
2 000 SEK | 2020-04-13 00:10 |
1 800 SEK | 2020-04-06 14:01 |
500 SEK | 2020-03-31 21:08 |
175 SEK | 2020-03-28 12:43 |
125 SEK | 2020-03-27 09:35 |
100 SEK | Startpris |