Swedese, teak. Bruksslitage, klädsel med smuts och skador. Brännmärkt.
1 600 SEK | 2020-04-15 20:03 |
1 500 SEK | 2020-04-27 19:08 |
950 SEK | 2020-04-22 06:57 |
550 SEK | 2020-04-06 16:04 |
200 SEK | 2020-03-31 22:33 |
100 SEK | Startpris |