Mahognyfaner, samt svartbemålat trä. 1900-talets andra hälft. Smärre bruksslitage, sitthöjd 50 cm.
950 SEK | 2020-04-27 18:45 |
950 SEK | 2020-04-27 19:08 |
150 SEK | 2020-04-14 15:02 |
125 SEK | 2020-04-14 12:34 |
100 SEK | 2020-04-10 11:14 |
100 SEK | Startpris |