1800-tal, förgylld mässing, höjd 48 cm
1 400 SEK | 2020-04-27 19:00 |
1 300 SEK | 2020-04-25 11:05 |
1 200 SEK | 2020-04-25 10:44 |
1 100 SEK | 2020-04-22 13:30 |
1 000 SEK | 2020-04-16 19:45 |
650 SEK | 2020-04-06 14:01 |
600 SEK | 2020-04-11 03:09 |
100 SEK | Startpris |